Ucz się ze mną!

Zapraszam na efektywne zajęcia online z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Z sukcesami przygotowywałem uczniów planujących przystąpienie do egzaminów (FCE, CAE, CPE, BEC, Stanag), udział w rozmowach kwalifikacyjnych oraz osoby planujące pracę za granicą. 

Dla każdego ucznia przygotowuję indywidualnie dopasowany program nauki. Pozwala nam to efektywnie, szybko i bez większego stresu zdobywać wiedzę. Rzecz jasna zapewniam też wszelkie materiały potrzebne do nauki.

Marta

Szczerze polecam naukę angielskiego z Piotrem. Po wielu podejściach z innymi nauczycielami, które niestety kończyły się tak samo, czyli jeszcze większą demotywacją, nieuporządkowaną wiedzą i zapominaniem najprostszych wyrazów w czasie wypowiedzi, natrafiłam na Piotra, który nauczył mnie mówić w j. ang. Piotr ma bardzo dobrą wymowę i na to też uczula swoich uczniów, lekcje są przyjemne i efektywne. Dzięki Piotrowi polubiłam ten język, używam go chętnie w każdej nadarzającej się sytuacji a moje wypowiedzi nie ograniczają sie w końcu do jednego, prostego zdania.

Zapraszam na zajęcia przygotowujące do:

Egzaminów językowych - FCE, CAE, CPE TOEFL, IELTS, Stanag 6001 etc.
Rozmów kwalifikacyjnych
Konwersacji - bez problemu przeprowadzisz small talk po angielsku
Pracy w języku angielskim - intensywny kurs Business English pozwoli Ci poczuć się pewniej na spotkaniach z zagranicznymi klientami

Mateusz

Piotr prowadzi zajęcia profesjonalnie i według ustalonego planu. Posiada ogromną wiedzę i ma znakomite podejście do ucznia. Moja nauka języka angielskiego nigdy nie była bardziej efektywna i jednocześnie przyjemna. Polecam wszystkim, niezależnie od wieku i poziomu angielskiego.

Jak wyglądają zajęcia?

 • lekcje odbywają się na Skype/ WhatsApp/ Messenger/Hangouts
 • w trakcie zajęć korzystamy z aplikacji Google Docs. Razem z uczniem mamy jednoczesny dostęp do dokumentu, w którym prowadzimy notatki, co jest bardzo efektywnym rozwiązaniem dla obu stron. Jeśli wolicie uczyć się tradycyjnie, całość można oczywiście ściągnąć w formacie PDF i wydrukować

Józef

Piotr to nauczyciel z powołania. Właściwie na tym mógłbym skończyć pisanie opinii, bo w tym zdaniu zawiera się najwyższa ocena jakości nauczania. Dodam jeszcze, że ma szeroką wiedzę ogólną, którą oczywiście potrafi przedstawić w języku angielskim. Taka umiejętność pomaga mu trafnie odpowiedzieć na niemal każde zadane pytanie dotyczące zwrotów w języku obcym. Dzięki temu jako uczeń dobrze czułem się zadając pytania i nie miałem oporów żeby dopytywać, gdy czegoś nie rozumiałem albo gdy chciałem dowiedzieć się coś co mnie nurtowało.
Polecam szczerze, nie zawiedziesz się!

Z jakich materiałów korzystam?

 • oryginalne książki brytyjskich oraz amerykańskich autorów, kupione w zagranicznych księgarniach
 • artykuły oraz czasopisma z autentycznym angielskim, do których przygotowuję odpowiednia zadania
 • nagrania dostępne na YT oraz w innych serwisach (odpowiednio dobrane dla branży i zainteresowań ucznia)
 • popularne filmy z serwisów takich jakich Netflix, HBO, czy Amazon Prime
 • fora internetowe

Justyna

Nie jest łatwo znaleźć nauczyciela, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom, ale z Piotrem od razu załapałam nić porozumienia, bo oboje podchodzimy poważnie do postawionych celów. Szukałam pomocy w przygotowaniu do egzaminu CAE, który od dawna widniał na mojej bucket liście, ale wciąż nie mogłam się do tego zabrać. Dopiero z Piotrem udało się wypracować system nauki, który był efektywny i skuteczny. W końcu przestałam mieć uczucie, że marnuję czas i błądzę po omacku. Na zajęciach otrzymywałam regularny feedback dotyczący postępów oraz obszarów nad którymi musiałam więcej popracować. Każde zajęcia były nastawione na osiągnięcie mojego celu i cieszyłam się, że były przed mną stawiane kolejne wyzwania. Piotr kreatywnie podchodzi do zajęć dlatego z zaciekawieniem czekałam na każde kolejne spotkania, bo nigdy nie było nudno. Jestem super zadowolona z wyboru nauczyciela, a obecnie szczęśliwą posiadaczką certyfikatu CAE:))))) Wszystkim serdecznie polecam Piotra!!!

Dlaczego warto uczyć się online?

 • żadne z nas nie musi tracić czasu oraz pieniędzy na dojazdy
 • niezależnie od tego, czy któreś z nas jest na wakacjach, podróży biznesowej albo po prostu nie może dojechać na zajęcia - nie przeszkodzi nam to we wspólnej nauce
 • obecnie mamy dostęp do całej gamy zaawansowanych aplikacji oraz materiałów multimedialnych pomagających w zdobywaniu wiedzy
 • możesz spokojnie zaparzyć sobie kawę, usiąść w ulubionym fotelu i zacząć naukę 🙂

Sam uczę się trzech innych języków (chiński, rosyjski oraz niemiecki) i sądzę, że pozwala mi to jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby ucznia oraz trudności, jakie mogą Was spotkać w trakcie przygody z nowym językiem. 🙂

Bartek

Polecam konwersacje z Piotrem. Pomógł mi „odkurzyć” mój angielski oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w tym języku. Dzięki temu czułem się swobodniej na rozmowie. Polecam każdemu niepewnemu swoich umiejętności.

Cennik:

 • Pakiet 10 zajęć - 1500zł
 • Pakiet 20 zajęć - 2800zł
 • Pojedyncze zajęcia - 160zł/60 minut; Pierwsze zajęcia 140zł/60 minut
 • Oprócz lekcji trwających 60 minut, oferuję również krótsze spotkania konwersacyjne – 15 minut oraz 30 minut.

Lekcje odbywają się online.

Wystawiam faktury.

Aleksandra

Piotr to nauczyciel z prawdziwego zdarzenia z ogromną wiedzą językową oraz ogólną! Indywidualne podejście do ucznia, profesjonalizm oraz wielka życzliwość sprawiają, że zajęcia mobilizują do nauki, dają niesamowity zastrzyk energii oraz, co najważniejsze, wiedzy. Piotr to nauczyciel wymagający przy czym jest niezwykle cierpliwy oraz motywujący – dla mnie jest to kompozycja wręcz idealna! Dzięki Piotrowi zyskuję językową pewność siebie, a dodatkowo uczę się wielu nowych rzeczy z przeróżnych dziedzin. Zajęcia są wręcz fantastyczne! Uporządkowane oraz niesamowicie ciekawe, za każdym razem czekam na nie z ogromną niecierpliwością. Często, po ciężkim dniu, to właśnie lekcje z Piotrem pozwalają mi się zrelaksować oraz odzyskać energię. Nauka w takiej atmosferze to czysta przyjemność! Polecam z całego serca!

Jeśli interesują Cię zajęcia online z języka angielskiego - zapraszam do kontaktu!
Piotr