O mnie

Dzień dobry!

Nazywam się Piotr Maksymowicz i jestem lektorem języka angielskiego specjalizującym się w Business English. Od 8 lat pomagam uczniom w osiąganiu kolejnych sukcesów oraz staram się zarażać ich pasją do tego języka. Swoją przygodę z prowadzeniem zajęć rozpocząłem jeszcze w trakcie studiów, kiedy pracowałem jako copywriter w branży IT. Następnie, wraz z kolejnymi zdobywanymi kwalifikacjami oraz podróżami do krajów anglojęzycznych, postanowiłem zająć się nauczaniem na pełny etat. 

Jako że obecnie trudno wyobrazić sobie naukę bez użycia internetu, postanowiłem założyć tego bloga. 🙂 Znajdziecie tutaj gotowe plany zajęć z których będziecie mogli skorzystać sami lub na prowadzonych przez siebie lekcjach, oraz ciekawe źródła, pomocne przy doskonaleniu swojego warsztatu językowego.

Sam uczę się trzech innych języków (chiński, rosyjski oraz niemiecki), dzięki czemu mogę jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby uczniów.

Jeśli chcielibyście umówić się na zajęcia lub po prostu macie jakieś pytania dotyczące nauki języka angielskiego – zapraszam do kontaktu.